Mängud Euroopa ruleti versiooniga

Mängud Euroopa ruleti versiooniga

Loe

Näita kõiki artikleid

Klassikaline online rulett

Online rulett on põhimõtteliselt sama, mis päris kasiinodes leiduv traditsiooniline rulett. Mängijad teevad panuseid numbritele, värvidele või numbrirühmadele ning seejärel ootavad, kuni pall maandub ruletirattal kindlale numbrile. Kuid online keskkond toob endaga kaasa mitmeid eeliseid. Esmalt mugavus. Mängijad saavad mobiili kaudu oma kodu mugavuses või liikvel olles mängida. Nad saavad mängida igal ajal, igal pool, samuti saavad nad ära kasutada erinevaid boonuseid ja kampaaniaid, mida online kasiinod pakuvad.

Euroopa rulett

Kaasaegne rulett pärines algselt 18. sajandi Prantsusmaalt. Ajapikku on see laienenud ning tekkinud on mitmed versioonid, mille hulgas domineerivad Ameerika, Prantsuse ja Euroopa rulett. Need versioonid, kuigi jagavad paljusid ühiseid elemente, erinevad teatud detailide ja reeglite poolest, mis mõjutavad mängijate võiduvõimalusi.

Euroopa rulett on tänapäeval tõenäoliselt kõige populaarsem ruleti tüüp, mitte ainult Euroopas, vaid ka maailmas. Sellel on palju ühiseid elemente Prantsuse versiooniga, eriti mis puudutab ruletirattal olevat üksikut nulli, mis vähendab maja eelist võrreldes mängijaga. Üks eristav erinevus on ruletilauas räägitav keel, mis vastab tavaliselt kas inglise keelele või selle riigi riigikeelele, kus te ruletti mängite.

Rulett