Virtual Roulette

Virtual Roulette

Mängu omadused

Millistele mängijatele on Virtual Roulette loodud?

Virtual Roulette'i mänguviis on disainitud väga lihtsal viisil ning on algajatele ideaalne.

Millised on selle online ruletimängu reeglid?

See Amusneti online mäng järgib Euroopa standardreegleid, seega on laual 37 numbrit, sealhulgas üks null.

Milliseid panuseid saab teha? Kas mängul on racetrack?

Jah, Virtual Roulette online ruletimängul on lisaks põhipanustele ka racetrack.

Milline on selle kasiinomängu RTP?

See on Euroopa stiilis panustega rulett, seega mängijale tagastus (RTP) on tavapärane 97,30%.

Kuidas seda ruletimängu mobiilseadmetes mängitakse?

Virtual Roulette'i saate mängida nii lauaarvutis, kui ka mobiilis, mõlemal juhul on reeglid samad.

Kas Virtual Roulette’i on võimalik tasuta proovida?

Jah, te saate Virtual Roulette'i tasuta mängida tootja veebilehel ning mitmetel kasiinolehtedel ja kasiinodes ilma registreerumise või sissemakset tegemata.

Iga mängutootja, mis arendab online kasiinomänge, püüab oma portfelli muuta võimalikult mitmekülgseks. Amusnet (endine EGT) teeb sama ja kuigi see on peamiselt tuntud online sloti arendajana, pakub see ka teisi mänge, nagu näiteks ruletti. Täna vaatleme Amusneti Virtual Roulette.

Virtual Roulette meeldib eriti algajatele

Tänu oma lihtsusele on Virtual Roulette suunatud eelkõige algajatele. See pakub ruleti mängimiseks ainult hädavajalikku ning mängijal pole praktiliselt midagi kaotada. Samal tasemel on ka graafika, mis on üsna lahja, erinevalt Ultimate Roulette ist, kuid see täidab oma eesmärki.

Kuid pole vaja karta, midagi olulist puudu pole. Siin on kõik, mida online rulett vajab, et mängijaid enda juures hoida. Mängu mängitakse Euroopa reeglitega ning meil on hea meel, et lisaks põhifunktsioonidele on olemas ka populaarne Racetrack.

Retro rulett ilma ruletirattata

Esmapilk Virtual Roulette’i lauale võib teil hinge kinni võtta. Midagi on puudu. Midagi väga tähtsat. Just, ruletiratas. Asi pole selles, et see on täielikult puudu, see on lihtsalt pisipildis veidi kadunud ja teiste elementidega kõrval lihtsasti kahe silma vahele jäetav. Tehke lihtsalt oma panused, alustage mänguringi ning loomulikult suurendatakse ratast, et seda paremini näeksite. Kuid see on siiski lõbus lisand.

Kuid see pole mitte ainult ruletiratas millega peate harjuma. Teised mängu komponendid on samuti veidralt laiali asetatud. Näiteks panustamise žetoonid asuvad üleval vasakul ning keerutusnupp ja panustamise juhtnupud on all paremal. Ausalt öeldes pole see täielikult intuitiivne. Mängimiseks asetage oma žetoonid ekraani allosas asuvasse panusekasti või ülaosas asuvasse Racetrack’i. Kuid soovitame teil mängida täisekraani režiimis, kuna vastasel juhul on mõnda laua osa väga raske näha.

Siin pole väga palju variante neile, kellele meeldivad erinevad mängusüsteemid ja kellele meeldib otsuseid teha statistika põhjal. Ekraanil on ainult viimase 8 mängu tulemused. Ei midagi enamat. Samuti pole võimalusi spetsiaalsete, pikendatud panuste tegemiseks ega oma lemmikpanuste salvestamiseks vaikimisi panuste alla. Lihtsalt öeldes on Virtual Roulette umbkaudselt disainitud mäng ning te kas kohanete sellega või vaatate mujalt.

Mängige Virtual Roulette mängu online kasiinos

Amusneti Virtual Roulette pole kindlasti soovitatav nõudlikele mängijatele, kellele meeldivad mängu visuaalid ja esitlus. Kuid teised võiksid paar vooru proovida ning me arvame, et tänu oma suhteliselt kiirele mängule ja mõistlikele mänguvõimalustele võiks Virtual Roulette neile sobida. Mõistlik oleks seda kasiinos proovida. Saate ise otsustada, kas see rulett väärib teie aega.

Mängu detailid

Mängutootja:
Amusnet
Mänguteema:
Online kasiino:
Meie hinnang:
Rulett