Ruletid tüübi järgi

Ruletid tüübi järi

Ruleti põhiversioonid

Tänu oma ajaloole ja populaarsusele kutsutakse ruletti kasiinomängude seas kuningannaks. Ruleti päritolu ulatub 18. sajandisse ja pärineb Prantsusmaalt. Mängu algne nimi rulett, tähendab prantsuse keele tõlkes väike ratas. Ruletti leiab igast heast kasiinost ning tänapäeval saate mängu mängida oma mobiiltelefonis igas heas online kasiinos.

Enne, kui alustate ruletiga meelelahutust, vaadake kindlasti üle kõige tähtsamad ruleti tingimused ja reeglid. Reeglites võib olla erinevusi, sest teame mitut tüüpi ruletti. Põhiversioonide hulka kuuluvad Euroopa, Prantsuse ja Ameerika rulett.

Tõenäoliselt on maailmas hetkel enim mängitud tüüp Euroopa reeglitega rulett. See on väga sarnane Prantsuse ruletiga, kuna mõlemas mängus on rattal ainult üks null. Neid eristavad ainult detailid. Kui prantsuse ruletis on märgid ruletilaual prantsuse keeles ning diiler suhtleb samuti prantsuse keeles, siis Euroopa ruletis on märgid inglise keeles ja diiler suhtleb selle riigi keeles, kus mängu mängitakse.

Kolmas, mitte vähem tuntud tüüp on Ameerika rulett. Suurim erinevus selle ning Euroopa ja Prantsuse ruleti vahel on see, et ruletirattal ja laual on üks lisalahter. Ameerika ruletis saate te lisaks 0-le panustada ka 00 peale. Lisalahter suurendab kasiino eelist Euroopa ja Prantsuse ruleti puhul 2,7%-lt Ameerika versioonis 5,26%-ni. Hoolimata sellest märkimisväärsest ebasoodsast tingimusest on Ameerika ruletil palju fänne.

Lisaks eespool mainitud kolmele ruletiversioonile pakuvad mõned online kasiinod ka teisi tiitleid, mis järgivad reeglite kombinatsiooni või täiesti erinevaid reegleid. Igal juhul otsustate ise millise mängu valite. Oleme sellel lehel loetlenud mõned huvitavad mängud tüüpide järgi, ning soovitame teil kindlasti nendega tutvuda. Saate seda teha tasuta, mis aitab teil neid paremini tundma õppida.

Rulett