Kasiinoboonused

Kasiino tervitusboonused, ruletiboonused

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängi 1000 € boonusega + 100 tasuta spinniga

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

1000-eurone boonusekomplekt

Tere tuemast boonus: 200 EUR

100% kasiino boonus kuni 200€

Veebikasiinod pakuvad mängijatele rohkelt soodustusi, mida tavalisest kasiinost ei leia. Veebiruleti mängimisel on suurim eelis see, et ruletti ja teisi kasiinomänge saab mängida tasuta. Internetis on palju veebikasiinosid, kes võitlevad klientide soosingu nimel. Seepärast pakutakse mängijatele nii põnevat mängu kui ka lisasoodustusi. Kui otsustate mängida veebiruletti päris raha eest, pakuvad veebikasiinod mängimise eest just teile mõeldud erisoodustusi. Lisaks alustusboonustele ja regulaarsetele rahalistele boonustele on eeliste hulgas kampaaniad, võistlused ja loosimised, kus on võimalik võita väärtuslikke auhindu. Mõnes kasiinos loositakse välja koguni eksootilisi puhkusereise, luksusautosid ja ümbermaailmareise.

Kasiino tervitusboonus

Kõik kasiinod pakuvad tervitusboonust mängijatele, kes soovivad kasiinos esimest korda mängida. Boonuseks võib olla kindel rahasumma, mille eest saab mänge päris rahaga proovida, samuti võib kasiino teie esimest sissemakset mitmekordistada, pakkudes teile nii krediidi kasutamise võimalust oma mängukontol. See boonus on tavaliselt kõige suurem ja kasiinod kasutavad seda uute mängijate ligimeelitamiseks.

Regulaarse külastamise boonus

Regulaarse külastamise boonus on samuti väga levinud. Seda antakse kord nädalas või kord kuus. Veebikasiino annab teile boonust lähtuvalt sellest, milline on olnud teie aktiivsus kindla ajaperioodi jooksul või igas kuus tehtud esimese sissemakse suurus. Kasiino jaoks on oluline säilitada kasiinomängijate usaldus pikaks ajaks. Sellised boonused on mõeldud just selle eesmärgi saavutamiseks.

VIP-boonus

Need boonused on mõeldud kasiino VIP-mängijatele. VIP-mängijad on regulaarsed ja sagedased mängijad, kes mängivad tihti suurte rahasummade peale. Selliste panuste suurus on täiesti individuaalne. VIP-mängijatele korraldatakse rohkelt võistlusi ning kvalifitseerumise aluseks on kindla aja jooksul tehtud panuste summa.

Sõbraboonus

See boonus on mõeldud selleks, et tooksite kasiinosse mängima ka oma sõbrad. Kui teie sõber registreerub ja hakkab mängima, saate nii teie kui ka sõber eriauhinna. Seda boonust pakub vaid mõni kasiino.

Sündmusepõhised boonused

Kas on jõulud? Lihavõttepühad? Teie sünnipäev? Boonuste jagamiseks on sada põhjust. Mõnes kasiinos antakse neil tähtpäevadel boonuseid. Mõnikord antakse boonuseid ka ilma otsese põhjusetad – näiteks kindlal päeval või tunnil esimesena registreerujale.

Rulett