European Roulette Apollo

European Roulette Apollo

Mängige kasiinos

Mängu omadused

Millistele mängijatele on Apollo European Roulette mõeldud?

See Apollo Gamesi online mäng sobib mängijatele, kes on veidi ruletti mänginud, kuid ka algajad ei jää hätta. Mängul on viimistletud graafika, täiustatud mänguvõimalused ja lai valik panustamisvõimalusi, sealhulgas Racetrack ja viimaste mängude statistika.

Millised on selle online ruletimängu reeglid?

Apollo European Roulette järgib Euroopa reegleid, seega mängite mängulaual ainult ühe nulliga.

Milliseid panuseid saab siin teha? Kas mängus on Racetrack?

Apollo European Roulette pakub kõiki standardseid sise- ja välispanuseid, samuti ka eripanuseid – null, Orphelins, Voisins ja Tiers. Oma lemmiku Racetracki avamiseks vajutage Neighbours märkeruutu.

Milline on selle kasiinomängu RTP?

Apollo European Roulette mängul on Euroopa mängureeglite järgi kehtestatud standardne tagastusprotsent 97,30%.

Kuidas seda ruletimängu mobiilseadmetes mängitakse?

Nagu enamus Apollo Gamesi online kasiinomänge, saab ka Apollo European Roulette’i nautida mobiilseadmetes. Reeglid on samad, mis arvutiversioonis.

Kas Apollo European Roulette mängu on võimalik tasuta proovida?

Jah. Samuti saate meie veebilehel Apollo European Roulette demoversiooni tasuta proovida.

Proovige European Roulette Apollo tasuta mängida

Me kõik teame Apollo Gamesi slotimasinate pakkujana kuid selle valikus on ka mitmeid teisi kasiinomänge. Valikus on ka pokker ja populaarne rulett. Ja täpsemalt, Apollo European Roulette on siin üks populaarsemaid mänge.

Apollo European Roulette on Euroopa reeglitega online ruletimäng, mis tähendab, et rattal on ainult üks null. Tagastusprotsent on 97,3% ning maja eelis seega “ainult” 2,7%. Mäng tundub esmapilgul üsna lihtne. Pärast panuste tegemist ilmub teie ette 3D-mänguratas ning lendav pall näeb väga realistlik välja. See vaade annab teile tunde, et viibite tõelises luksuslikus kasiinos. Isegi taustamuusika sobib sellesse keskkonda ideaalselt.

Mida Apollo European Roulette pakub

Kui mäng on alanud, ilmub teie ette mänguväli panustamisvõimalustega. Saate kasutada mitmeid abifunktsioone. REBET nupp võimaldab teil eelnevat panust korrata. Kui olete oma panuses kindel, saate selle korrutada nupuga x2. Kui olete žetoon paigutuse osas ümber mõelnud, vajutage nuppu Xet eemaldada väljalt kõik žetoonid. Ühe sammu võrra tagasi minemiseks vajutage nuppu <–. Žetooni väärtus võib igas online kasiinos olla erinev. Mängides oleneb see teist, millised panusetüübid te valite.

Standardsed panusetüübid

 • Otsepanus – panustage 1 numbrile
 • Poolitatud panus – panustage 2 numbrile
 • Alley panus - panustage 3 numbrile
 • Nurgapanus – panustage 4 numbrile
 • Reapanus - panustage 6 numbrile
 • Tosinapanus - panustage 12 numbrile
 • Punane/Must, Paaritu/Paaris, Madal/Kõrge

Spetsiaalsed panusetüübid

 • Nullmäng - panustage 7 numbrile, mis asuvad nulliga külgnevalt
 • Seeria 5/8 - panustage 12 numbrile nulli vastu
 • Orvud - panustage 8 "orvuks" jäänud numbrile
 • Seeria 0/2/3 - panustage 17 numbrile nulli ümber

Rulett sisaldab ka populaarset Racetracki koos täiendavate eripanustega. Pääsete sellele ligi vajutades nupule Neighbours. See näitab mänguvälja koos numbritega, järjestuses nagu need ruletirattal ilmuvad. Keskel on menüü, kus on ülejäänud neli eripanust - Null, Orphelins, Voisins ja Tiers. Kui te ei mõista neid termineid, siis soovitame teil lugeda nende kohta lisateavet detailsest sõnastikust aadressil rulettonline.ee. Sujuvama mängu jaoks saate kasutada ka automaatset žetoonide laadimise funktsiooni.

Statistikad võivad teid samuti mängus abistada. Mänguvälja kohal kuvatakse kolm reas akent. Vasakul on viimati langenud numbrid, keskel kuumad numbrid ja paremal külmad numbrid.

Keerutage ruletiratast oma mobiilis

Apollo European Roulette on saadaval ka mobiilversioonis, seega saate žetoone depositeerida ja ratast keerutada igal ajal ja igal pool. Ainus mida vajate on stabiilne internetiühendus. Ruletti saate ka tasuta proovida, mis sobib ideaalselt kogenematutele mängijatele.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

OlyBet logo

100% kasiino boonus kuni 200€

Mängu detailid

Mängutootja:
Apollo Games
Mänguteema:
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:
Rulett