Ruletiuudised ja -võistlused veebikasiinodes

Ruletiuudised ja -võistlused veebikasiinodes

Saage osa Unibeti Advendikalendri pakkumistest

Käes on detsembri algus, mis võib tähendada ainult ühte asja... on Unibeti Advendikalendri aeg!

See igaaastane traditsioon algab 1.detsembrist erineva kampaaniaga iga päev, nii kuni Jõuludeni välja. Alustades tasuta spinnidest ja koefitsientide võimendustest ning live kasiino turniiridest, millest ei tohiks ilma jääda – selles on kindlasti midagi igat tüüpi kliendi jaoks ning sellel aastal on kingitused suuremad, kui iial varem!

2018-12-05 09:24:41 | Unibet
Lugege edasi

Triobet kuulub nüüd Betsafe Balticsi alla

Kui olete Triobeti kasiinos ruletti mänginud, olete kindlasti märganud, et selle logo on hiljuti muutunud. TRIOBETI nime all on nüüd uus tähis „powered by Betsafe”. Kas tahate teada, mida see tähendab? Triobetti on alati iseloomustanud eestlaslik võitjamentaliteet. Tänu sellele on ettevõte jõudnud niivõrd kaugele ning saanud ülemaailmse ja eduka Betsafe’i brändi osaks. Selle tulemusena pakutakse ruleti- ja kasiinomängijatele mitmesuguseid lisaeeliseid, uusi mänge ja isegi paremaid boonuseid. Kõik see leiab aset lähitulevikus.

2017-03-11 10:08:54 | Betsafe
Lugege edasi

Võida reisipakett Las Vegasesse koos Club Pafiga

Kui meie mängijatelt küsida, kuhu nad sooviksid reisi võita, on vastuseks praktiliselt alati - Las Vegas! 7.-13. aprillini kogub Club Paf taas kord kokku kamba õnnelikke võitjaid ja viib nad Las Vegasesse. Seekord peatume lausa neljatärnihotellis Paris, mis asub otse Stripil! Lisaks mängudele, meelelahutusele, päiksele, väiksele lõbule ja ostlemisele kostitame oma külalisi limusiinituuriga ja käime vaatamas Freemonti tänava valgusshow-d.

2015-12-02 10:19:11 | Paf
Lugege edasi

Ruletiturniirid uutele mängijatele

Igale Unibeti uuele mängijale pakutakse võimalust osa võtta ainult uutele mängijatele mõeldud turniiridest. Esimese nelja registreerimisele järgneva nädala jooksul saate osaleda 500-eurose peavõiduga ruleti- ja blackjacki turniiridel ning 500-eurose peavõiduga mänguautomaaditurniiridel. Teil tuleb lihtsalt mängida ning kvalifitseerute automaatselt kaheksale 4000-eurose peavõiduga turniirile. Saate mängida järgmisi mänge: Roulette, Roulette Advanced või French Roulette. Otsustavaks teguriks on teie 20 järjestikuse vooru võitude kogusumma.

2014-12-04 16:39:36 | Unibet
Lugege edasi

Veebirulett nüüd ka iPadi jaoks

Unibeti veebikasiino on välja töötanud oma kasiinorakenduse uue versiooni, mis võimaldab ruletti ja muid kasiinomänge mängida iPadi seadmetes. Jah, te kuulsite õigesti. Unibeti uue kasiinorakenduse saab tasuta alla laadida otse veebipoest App Store. See peaks olema kättesaadav enamikus Euroopa riikides. Pärast allalaadimist peate lihtsalt rakendusse sisse logima ja siis ei takista teil enam miski nautimast iPadis oma lemmikruletti, blackjacki ega muid mänguautomaate, mida on saadaval üle saja.

2014-10-27 12:11:40 | Unibet
Lugege edasi

Kas teile meeldib rulett? Mängige seda oma mobiil

Saabunud on populaarseima kasiinomängu, ruleti mobiiliversioon. Enam ei pea te piirduma internetiühendusega arvutiga. Nüüd saate ruletti mängida otse mobiiltelefonis.

Veebikasiinos Unibet on lai valik mänge mobiiltelefoni jaoks. Kasiinomängude, nagu rulett, blackjack ja paljud mänguautomaadimängud, mobiiliversioonid leiate saidilt M.UNIBET.COM.

Kui teil Unibeti kontot veel pole, registreeruge uutele mängijatele mõeldud 100-eurose alustusboonuse saamiseks.

2013-04-24 15:59:23 | Unibet
Lugege edasi
Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun