European Roulette

European Roulette

Mängige kasiinos

Mängu omadused

Millistele mängijatele European Roulette mõeldud on?

Red Tigeri European Roulette on ideaalne online kasiinomäng iga kategooria mängija jaoks. Isegi täiesti algaja mõistab selle intuitiivseid juhtnuppe, kuid see sisaldab ka kõiki edasijõudnutele mõeldud panustamisvõimalusi.

Millised on selle online ruletimängu reeglid?

European Roulette’is kehtivad Euroopa reeglid, seega saate panustada 37 numbrile ning mängulaual on ainult üks null.

Milliseid panuseid siin teha saab? Kas selles mängus on racetrack?

Lisaks klassikalistele välis- ja sisepanustele on European Roulette’is ka eripanuseid. Populaarne Racetrack on ruletiratta all.

Milline on selle kasiinomängu RTP?

See on klassikaline Euroopa rulett ilma igasuguste kõrvalpanusteta, seega teoreetiline tagastus mängijatele on 97,30%.

Kuidas seda ruletimängu mobiilseadmetes mängitakse?

Nagu enamik Red Tigeri kasiinomänge, on European Roulette optimeeritud kõikide eraldusvõimetega mobiilseadmetele. Reeglid on arvutiversiooni omaga identsed.

Kas European Roulette’i on võimalik tasuta proovida?

Jah. Saate European Roulette demoversiooni proovida tasuta meie veebilehel ilma registreerimise ja sissemakseta.

Proovige European Roulette tasuta mängida

Kasiinomängude pakkuja Red Tiger on uustulnuk, kuid maailmas on see suur konkurent isegi suurimatele arendajatele nagu Playtech või Microgaming. Ning vanakooli slotimängudes on see isegi parem. Lauakasiinomängud on aga hoopis teine kategooria, kus paljud on juba kõrvetada saanud. Red Tiger on käitunud ettevaatlikult, kuid European Roulette mäng on meile tõestanud, et tiigrid on ruletiväljakul oma kvaliteeti kaitsnud.

Igav nimi, äge mäng

Kuigi European roulette’ist tavalisema nime peale poleks osatud tulla, kavatseme seda ignoreerida. Vähemalt on selge, millega tegu. Laud toimib Euroopa ruletireeglite järgi, seega saate panustada 37 numbrile ning mängulaual on ainult üks null. Pärast erinevate keeleversioonide katsetamist jäid sildid laual meile kohe silma. Kõik põhiterminid on tõlgitud teistesse keeltesse, mis pole eriti levinud. Kuid sellega saab lihtsalt harjuda.

Peame ära mainima, et Red Tiger suutis kõik ruleti komponendid mahutada ainsale ekraanile, ilma selgust kaotamata. Seega ei pea te tegema ebavajalikke klõpse, et panustada näiteks racetrackile.

Võrreldes ruletiklassikutega pakkus meile veel üks muudatus huvi. Menüü hetkel tehtud panuste, balansi ja võidu informatsiooniga on ekraani ülaosas, mitte allosas nagu tavaliselt. Alguses oli sellega keeruline, hiljem tuli see juba iseenesest.

Kiidame ka lihtsaid juhtnuppe. Red Tigeri European Roulette ei ole üks neist keerulistest rulettidest, kus kardate eksimuse hirmus millegil klõpsata. Kõik on intuitiivne, selge ja lõbus. Uued tulijad on väga õnnelikud, sest nad saavad kohe aru, kuidas lauda juhitakse.

Hoolimata European roulette'i lihtsusest on sellel statistika. Need pole just kõige keerulisemad statistikad, kuid kui teile meeldib jälgida erinevaid ruletisüsteeme, siis saate neist vajalikku lugeda ning neist võib abi olla.

Mängige European Roulette’i kasiinos

Pärast selle mängupakkuja online slottide testimist võime samuti rõõmuga tõdeda, et isegi ruleti sektsiooni jaoks pakub Red Tiger kvaliteetset mängu. Kuigi me soovitaksime European Roulette'i algajatele ja vähem nõudlikele ruletimängijatele, ei tunne me muret, et kogenud professionaalid ei saaks seda mängida. See on mõnusa ruletilaua keskkonnaga lõbus mäng. Usume, et kui valite online kasiinos selle ruletimängu, ei pea te seda valikut kahetsema.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

OlyBet logo

100% kasiino boonus kuni 200€

Mängu detailid

Mängutootja:
Red Tiger
Mänguteema:
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:
Rulett