Mängud Prantsuse ruleti versiooniga

Mängud Prantsuse ruleti versiooniga

Loe

Näita kõiki artikleid

Online ruletti saate mängida igal pool ja igal ajal

Online rulett on tänapäeval kaasaegsete hasartmängude sümbol. Oleme liikunud algsetest suitsuga täidetud kasiinodest digiajastusse, kus aja ja ruumi piirid tunduvad olematud. Maailmas, kus mugavus on esmatähtis, võimaldab online rulett igal pool ja igal ajal kogeda panustamise ja võitmise põnevust. Olenemata sellest, kas olete puhkusel, lõunapausil või lihtsalt kodus lõõgastumas, internetiühendusega on teie lemmikkasiinomäng vaid mõne kliki kaugusel. Tehnoloogilised edusammud toovad kaasa uuendusi mobiilirakenduste ja päris diileritega reaalajas LIVE mängude näol, suurendades veelgi mängukogemust. Kättesaadavus ja paindlikkus teevad online ruletist ühe populaarseima mängu online kasiinodes.

Online hasartmänguruumides on kolme tüüpi ruletti- Ameerika, Euroopa ja Prantsuse. Ameerika rulett on tuntud topeltnulliga (00) lahtri poolest, mis suurendab maja eelist ja muudab selle mängijate jaoks keerulisemaks. Euroopa rulett on populaarne lihtsate reeglite ning ainult ühe nulliga (0) lahtri poolest, seega maja eelis mängija vastu pole nii suur kui Ameerika versioonis.

Prantsuse ruleti versioon on klassika

Kõige klassikalisem on kahtlemata Prantsuse rulett. See versioon on Euroopa versiooniga väga sarnane, kuid väga spetsiifiliste reeglitega, nagu La Partage reegel. See reegel ütleb, et kui pall langeb nullile ning mängija teeb samuti panuse üksikpanustele (punane/must, paaris/paaritu), tagastatakse pool panusest. Algselt kasutati spetsiaalseid panuseid, nagu Voisins du Zero (0 naabrid), Tier (kolmandad) ja Orphelins (orvud). Kuid tänapäeval leiate neid juba teistest ruleti versioonidest.

Online rulett ei ole lihtsalt numbrite ja juhuste mäng. Kui pall ruletiratta ümber tantsib ja põrkab, tuleb hetk, mil aeg peatub ning kogu tähelepanu on suunatud ühele punktile. Palli paigale jäämine ei ole mitte ainult mängu lõpp, vaid ka uue lootuse ja võimaluse algus. Prantsuse rulett on traditsiooniline kasiinomäng, mis on köitnud mängijaid üle maailma.

Rulett