Mängud Ameerika ruleti versiooniga

Mängud Ameerika ruleti versiooniga

Loe

Näita kõiki artikleid

Ruletimängu päritolu

Online rulett on üks populaarsemaid kasiinomänge, mis meelitab paljusid mängijaid hasartmängu virtuaalsesse maailma. See on lihtne ja põnev mäng, mis kombineerib õnne ja strateegia elemendid. Digitaalajastul loob see uusi viise, kuidas nautida mängukogemust kodu mugavuses või liikvel olles.

Ruleti täpne päritolu pole teada. Osad teooriad viitavad sellele, et ruletilaadseid mänge mängiti Vana - Hiinas, kus loodi ratas mitte numbrite, vaid loomade piltidega. Teised teooriad räägivad mängust, kus Rooma leegionärid keerutavad vankriratast või kilpi. Nad lihtsalt arvasid, millisele sümbolile maandub, mis on väga sarnane kaasaegse ruletiga.

Kahe nulliga Ameerika rulett

Lähim sarnasus tänapäevase ruletiga on aga mängud, mis arendati välja Euroopas 17. ja 18. sajandil. Üks populaarne teooria on, et ruleti isaks võib pidada prantsuse matemaatikut Blaise Pascalit. 1655. aastal, kui ta üritas ehitada igiliikurit, lõi ta mehhanismi, mis oli väga sarnane ruletirattaga. Mäng levis tasapisi Prantsusmaalt Euroopase ja hiljem Ameerikasse. Kui Euroopa ruleti versioon ühe nulliga (0) on muutunud standardiks paljudes maailma paikades, siis 19. sajandil lisasid ameeriklased mänguväljale teise nulliga (00) ruudu, mis andis aluse Ameerika ruletile.

Ameerika rulett erineb seega oma Prantsuse eelkäijast peamiselt topelt nulli (00) olemasolu poolest. See muudatus ruleti struktuuris võib esmapilgul tunduda pisikese detailina, kuid sellel on üsna suur mõju mängijate strateegiatele ja võiduvõimalustele. Lisatud väli suurendab maja eelist Euroopa ruletis 2,7%-lt Ameerika variandis 5,26%-ni. Sellest olenemata eelistavad paljud mängijad Ameerika ruleti versiooni. Lisaks pakuvad mõned kasiinod mitmesuguste lisa panustamisvõimalustega mänge, mis lisavad mängule põnevust ja adrenaliini.

Hasartmängudel on inimkonna ajaloos sügavad juured ning Ameerika ruletil on nende seas eriline koht. See on juhuse, riski ja strateegia kombinatsioon, mis kõik on seatud pöörleva ratta kergetele sähvatustele. Kuigi algupärasel ruletil on Euroopa juured, on Ameerika versioonil oma kindlad erinevused, muutes selle unikaalseks ja ihaldatavaks kogu maailmas.

Rulett