Red Tiger ruletiga mängud

Mänge Red Tiger poolt leidub kasiinodes

Betsafe logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos
OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis teeb Red Tigeri kasiinomängud eriliseks?

Red Tiger tuli iGaming turule aastal 2014 ning on selle lühikese ajaga arenenud üheks juhtivaks pakkujaks maailmas, kelle mänge leiab paljudest online kasiinodest. Kogenud arendajad ja disainerid püüdlevad pidevalt selle poole, et muuta oma mängud mängijate jaoks võimalikult atraktiivseks ja lõbusaks. Brändi logol olev Punane tiiger ennustab, et nad jätkavad selles suunas. Red Tigerit eristab konkurentidest muljetavaldav graafika, detailsed animatsioonid, põnevad teemad ja innovatiivsed boonused.

Millistes Eesti online kasiinodes on Red Tiger mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks: Betsafe, OlyBet

Millised ruletimänge selle pakkuja valikus on?

Kuigi Red Tiger uhkustab sadade slotimasinatega, on sellel pakkumises ainult üks ruletimäng (juuni 2023) European Roulette. Nagu nimi juba vihjab, on see Euroopa reeglitega ruletimäng, seega on laual ainult üks 0.

Kas need online ruletid on saadaval ka mobiilitelefonis?

Saate European Roulette’I mängida mitte ainult arvutis ja sülearvutis, vaid ka tahvlis või mobiiltelefonis. Selle pakkuja kasiinomängude puhul pole see üllatav. Sest kõik Red Tiger kasiinomängud pakuvad ka mobiiliversioone.

Milliseid panuseid sellest võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

Euroopa ruletis on kõik klassikalised sise- ja välispanused, mille puhul makstakse standardkoefitsiente (35:1 panuse puhul ühele numbrile, 17:1 panuse puhul kahele numbrile, 1:1 panuse puhul punasele/mustale või paaritule/paaris). Võitude täielik nimekiri on saadava mängumenüüs. Laual on ka populaarne racetrack, mis võimaldab teil kasutada Voisinsi, Tiersi, Orpheline ja Jeu zerot. Meeldiv on ka statistika, mis sisaldab varasemaid mänge, kuumasid/külmasid numbreid jne. Parema mängudünaamika huvides saate kasutada topeltpanuse funktsiooni või tühjendada kogu laud panustest.

Kas Red Tiger pakub ka teisi lauamänge?

Mis puudutab Red Tigeri lauamänge, siis lisaks European Roulette’ile leiate sealt ka populaarse Blackjacki ja Baccarati. Loomulikult saate kõiki neid lauamänge proovida ka oma mobiiltelefonis. Usume, et see on ainult aja küsimus, millal sellesse rubriiki huvitavamaid pealkirju lisatakse.
Rulett