Playtech ruletiga mängud

Mänge Playtech poolt leidub kasiinodes

Betsafe logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos
OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis teeb Playtechi kasiinomängud eriliseks?

Playtech asutati 1988. aastal ning on sellest ajast saadik kasvanud mängutarkvara tööstuse liidriks. Nad on loonud juba üle 600 mängu, olgu selleks slotid või lauamängud, kuid nende valikus on ka LIVE kasiinomängud, spordiennustused, virtuaalsport, loteriimängud ja kraapekaardid. Nendega on lepingud sõlminud ka suuremad filmiettevõtted, sealhulgas isegi MARVEL. Nende mängudes võite kohata oma lemmikuid filmitegelasi ja seda mitte ainult slottides. Nende mängud on tuntud mitte ainult ilusa graafika, vaid ka paljude innovatiivsete funktsioonide poolest.

Millistes Eesti online kasiinodes on Playtech mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks: Betsafe, OlyBet

Milliseid ruletimänge selle pakkuja valikus on?

Playtechi mängude valik on ebatavaliselt mitmekülgne. Nad pakuvad igasuguseid levinud ruletimänge, nagu Prantsuse, Ameerika ja Euroopa rulett, kuid nad ei piirdu vaid sellega. Neil on valikus ka suur hulk erilisi ruletimänge, näiteks Diamond bet Roulette kahe rõnga ja lisapanustamisväljaga, Mini Rulett väiksema mänguvälja ja numbrite arvuga või vastupidi rulett kuni 101 numbriga- 101 Roulette või Pinball Roulette ebatavalise viisiga võidunumbrini jõudmiseks. Tänu neile leiate kasiinost mitte ainult traditsioonilisi ruletimänge, vaid ka ebatraditsioonilisi.

Kas need online ruletid on ka mobiilis saadaval?

Loomulikult loob Playtech oma mängud nii, et kasiinomängijad saaksid neid nautida nii palju kui võimalik, kus iganes nad ka poleks. Seetõttu on selle pakkuja ruletimängud ideaalselt mobiiltelefonidele kohandatud ning saate neid oma mobiilis mängima hakata.

Milliseid panuseid sellest võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

Tavaliste ruletitüüpide puhul saate teha kõik levinud panusetüübid klassikalises mänguväljas, kuid ka Racetracki panused, et saaksite panustada ruletiratta külgnevatele väljadele. Samuti saate teha eripanuseid 1-5 kõrvuti asetsevale numbrile või Tier, Voisins Du Zero või Orphelinsi panusele. Loomulikult on Playtechi erilistes ruletitüüpides ka palju teisi tüüpi panuseid, nagu näiteks panused ruletiratta lisaväljadele või ratta lisaboonustele (näiteks Diamond Bet Roulette, Age of Gods Roulette, Dragon Jackpot Roulette). Mängudes on ka veeretatud numbrite ajalugu ja eritüüpide puhul voorude arv alates lisasündmuse toimumisest.

Kas Playtech pakub ka teist tüüpi kasiino lauamänge?

Kuna tegemist on juhtivate kasiinomängude tootjatega, on neil saadaval ka teisi lauamänge, nagu näiteks pokker, videopokker, blackjack, baccarat ja craps, isegi live diileri versioonides. Nende hulgast leiate mitte ainult nende mängude klassikalised versioonid, vaid ka erilised.
Rulett