Rulett-3D Premium

Rulett-3D Premium

See mäng põhineb traditsioonilisel Euroopa ruletil. Siiski on klassikalise versiooniga võrreldes mõni erinevus – keerleva ruleti pilt.

3D-versioon kindlasti värskendab mängu ning annab klassikalise veebiruletiga võrreldes täiesti uue kogemuse. Mõnikord võib teile tunduda, et põrkuv ruletikuul on vastuolus kõikide füüsikaseadustega, kuid seda ainult mängu alguses, enne kui olete selle versiooniga harjunud. Saadaval on panuste kõik peamised tüübid: numbrid, veerud, paaris- ja paaritud arvud, värvid jne. Täiendavate, algselt peidetud võimaluste kasutamiseks saab lauda laiendada. Väikseim panus on 0,20 eurot ja suurim panus on 1 000 eurot keerutuse kohta. Panust võib järgmise keerutuse jaoks korrata või kahekordistada. Paljudele mängijatele hakkab mängu see versioon kindlasti meeldima.

Share on

Proovige kätt järgmistes tasuta ruletimängudes

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun