Apollo Games ruletiga mängud

Mänge Apollo Games poolt leidub kasiinodes

Betsafe logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos
OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis iseloomustab Apollo Gamesi kasiinomänge?

Apollo Games on kogenud kasiinomeelelahutuse tootja Tšehhi Vabariigist, mis on turul olnud alates 2007. aastast. Aastatepikkune kogemus on silmaga nähtav pea igas nende töös, millel on kaasaegne graafika ja lihtsad juhtnupud.

Millistes Eesti online kasiinodes on Apollo Games mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks: Betsafe, OlyBet

Milliseid ruletimänge selle pakkuja valikus on?

Hetkel (juuni 2023 seisuga) on Apollo Gamesi valikus ainult üks ruletimäng. Kuid see on väga populaarne teos nimega Apollo European Roulette. Usume, et Apollo Gamesi arendajad Usume, et Apollo Gamesi arendajad laiendavad tulevikus selle kasiinomängude kuninganna valikut.

Kas need online ruletid on ka mobiilis sadaval?

Nagu ka Apollo Gamesi teiste mängude puhul, saate Apollo European Roulette mängida võrgus oma mobiiliga. Ainus mida vajate on internetiühendus ning siis ei takista teid miski ruletirattas palli keerutamast.

Milliseid panuseid sellest võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

Apollo European Roulette pakub lõbu nii uutele tulijatele kui ka kogenumatele mängijatele. Panuseid saab teha numbritele, reale, joonele, tosinale, nurgapanusele ning loomulikult on ka panuseid värvile, kõrgetele ja madalatele numbritele või paarile ja paaritule. Selles ruletimängus saab teha ka eritüüpi panuseid. Need panused on loetletud mänguvälja all ja on konkreetselt nullimäng, seeria 0/2/3, seeria 5/8 ja orvud. Rohkem eripanuseid on saadaval, kui vaatate Racetracki, vajutades nuppu Naabrid. Juhul kui olete ruletis algaja, vaadake kindlasti iga termini tähendust.

Kas Apollo Games pakub ka teist tüüpi kasiino lauamänge?

Peale Apollo European Roulette ei ole hetkel (2023. aasta juuni seisuga) Apollo Gamesi valikus teisi kasiino lauamänge. Kuid saadaval on atraktiivsed online slotimasinad ning video pokker. Loodame, et Apollo Games täiendab järk-järgult kasiino lauamängude sektsiooni.
Rulett