Tom Horn ruletiga mängud

Mänge Tom Horn poolt leidub kasiinodes

Betsafe logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos
OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis teeb Tom Horni kasiinomängud eriliseks?

Tom Horn asutati 2008. aastal ning neil õnnestus end suurepäraselt kasiinomängude turul sisse seada. Selle pakkuja eesmärk on luua kõrgeima kvaliteediga mänge, mille juurde mängijad tahaksid korduvalt naasta.

Millistes Eesti online kasiinodes on Tom Horn mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks: SuperCasino, Betsafe, OlyBet

What roulette games does this provider have in their portfolio?

Nagu paljude teiste kasiinomängude pakkujate puhul, on Tom Horni põhiline fookus online slottidel. Kuid, neil on pakkumises ka kaks ruletimängu (juuni 2023) - European Roulette Announced Bets ja French Roulette La Partage.

Kas need online ruletid on saadaval ka mobiilitelefonis?

Saate European Roulette Announced Betsi ja French Roulette La Partage oma mobiilseadmes ilma probleemideta mängida. Lihtsalt kontrollige oma internetiühendust ja keerutage ratast.

Milliseid panuseid sellest võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

Mõlemast Tom Horni ruletist leiate ainult ühe 0. Visuaalid ja laua paigutus on peaaegu identsed. Saate kasutada kõiki klassikalisi panuseid- sisemised ja välimised. Samuti on seal kindlate panustega racetrack, Tiers du Cylindre, Les Orphelins või Les Voisins Du Zero. Saate seadistada oma lemmikpanused ja neid sobilikul ajal kasutada. Statistikast leiab vaid protsentuaalse hinnangu panustamisvõimaluste kohta, mis ilmselt pole analüüsihuvilistele päris piisav. Kuid saate nautida turborežiimi, automaatset panust ning saate seada ka diileri hääle või taustamuusika.

Kas Tom Horn pakub ka teisi lauamänge?

Tom Horni kasiinomängude menüüst ei leia teisi lauamänge peale ruleti. Ettevõte keskendub rohkem slotimasinatele. Kuid pole sugugi võimatu, et aja jooksul võib see pakkuja luua rohkem ruletimänge, blackjacki või pokkerit.
Rulett