NetEnt ruletiga mängud

Mänge NetEnt poolt leidub kasiinodes

Betsafe logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos
OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos
Optibet logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis teeb NetEnti kasiinomängud eriliseks?

Mängupakkuja Net Entertainment või lühidalt NetEnt uhkustab sellega, et nende mängud on ühed ihaldatumad maailmas. Kuna iga nende looming on graafika ja helide osas viimse detailini viimistletud. Enamik nende mängudest on inspiratsiooni saanud mõnest loost ning enamikus neist on teil võimalik kohata huvitavaid erifunktsioone. Tänu nendele omadustele on need õigustatult parimate kasiinomängude seas ning pea iga kasiino sooviks neid oma pakkumistes omada.

Millistes Eesti online kasiinodes on NetEnt mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks: SuperCasino, Betsafe, Paf, OlyBet, Optibet

Milliseid ruletimänge selle pakkuja valikus on?

Net Entertainmenti ruletimängude valik sisaldab mitmeid huvitavaid mänge, mille seast usume, et ka kõige suuremad ruletihuvilised saavad valida. Seal on ruletilaudu, mis järgivad Euroopa, Ameerika ja Prantsuse reegleid. Need ruletid on disaini ja muusikalise saate poolest väga sarnased ning erinevad ainult reeglite poolest.

Kas need online ruletid on ka mobiilis saadaval?

Tänapäeval naudib üha enam mängijaid kasiino meelelahutust oma mobiilis, mida NetEnti arendajad väga hästi teavad. Saate mängida kõiki nende online ruletimänge ja ka teisi kasiinomänge oma mobiiltelefonist.

Milliseid panuseid neist võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

Mängutootja NetEnti ruletimängudes saate panustada kõikidele panuste tüüpidele, mida rulett pakub. Saadaolevatest levinumad panused on numbrite, värvi, paari/paaritu, kõrgete/madalate numbrite, joonte, alleede ja tosinate panused. Edasijõudnumate mängijate jaoks on olemas ka racetrack, mida saate vaadata kasutades vasakpoolses alanurgas asuvat racetrack ikooni. Mis puutub statistikasse, siis need näitavad kuumasid ja külmasid numbreid, samuti viimase 15 vooru tulemusi.

Kas NetEnt pakub ka teisi kasiino lauamänge?

NetEnt on kasiinomängude arendamisel maailmas esikohal ning nad tõestavad seda oma ulatusliku portfelliga, mis sisaldab sadu kõrgtasemelisi kasiinomänge. Lisaks ruletile on saadaval ka teisi kasiino lauamänge, nagu blackjack ja baccarat. Kui otsustate NetEnti mängudega lõbutseda, on teil palju mida oodata.
Rulett