Microgaming ruletiga mängud

Mänge Microgaming poolt leidub kasiinodes

Optibet logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis teeb Microgamingu kasiinomängud eriliseks?

Microgaming on tehnoloogia vallas teerajaja ning üks vanimaid (1994) kasiinotarkvara pakkujaid maailmas. See on esimene ettevõte, mis asutas mobiilse kasiino ning lõi ka esimesed progressiivsed jackpotid. Nende mängude puhul on tegemist ülikvaliteetsete toodetega nii graafiliselt kui ka heliliselt, sealhulgas tippbrändide slottidega nagu Jurassic Park, Tomb Raider või Game of Thrones. Nad vastutavad enam kui 800 mängu eest, mis on enamasti slotid, kuid ka lauamängud, live kasiinomängud, kraapekaardid, video pokker ning loteriid (bingo, keno). Neil on isegi oma unikaalsed interaktiivsed mängud. Tänasel päeval leiate nende lauamänge sageli Switch Studios kaubamärgi all olevatest kasiinodest ja nende top slotte Games Global kaubamärgi või 12 teise alt, kuna neile loovad mänge ka 12 lepingulist sõltumatut stuudiot.

Millistes Eesti online kasiinodes on Microgaming mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks: SuperCasino, Paf, Optibet

Milliseid ruletimänge selle pakkuja valikus on?

Nad pakuvad umbes tosinat ruletimängu. Need on enamasti traditsiooniliste reeglitega klassikalised ruletimängud, kuid täiustatud graafika, heliefektide ja erinevate panustamispiirangutega. Nende hulgast leiate Euroopa, Ameerika ja Prantsuse ruletti ning huvitaval kombel ka autonoomse Real Auto Roulette’i või Multi Wheel Roulette Goldi.

Kas need online ruletid on ka mobiilis sadaval?

Microgamingu puhul on see iseenesestmõistetav. Nende arendajad olid esimesed, kes tõid kasiinomeelelahutuse mitte ainult mobiiltelefonidesse, vaid olid ka esimesed, kes tõid selle nutikelladesse. Nii et saate nautida nende mänge igal ajal ja igal pool ning saate olla kindel, et need on ideaalselt teie seadmetüübile loodud.

Milliseid panuseid sellest võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

Microgamingi ruletimängudes saate panustada kõikidele panustele klassikalises mängukavas, kuid on ka niinimetatud Racetrack panustamisvõimalus, mis on seotud ruletiratta naaberarvudega, nagu Jeu Zero, Voisins Du Zero, Les Orphelins või Tiers du Cylindre. Mõnes pole isegi vaja kahe panusetüüpide vahel vahetada ning need on kuvatakse samas lauas, näiteks nende Prantsuse ruleti või Sapphire Roulette mängudes. Mängudel on ka standardne veeremisstatistika ning osadel tüüpidel ka kuuma ja külma indikaatorid kõige sagedamini ja harvemini veeretatud numbrite jaoks.

Kas Microgaming pakub ka teist tüüpi kasiino lauamänge?

Microgamingul on mängijatele suur valik erinevat tüüpi lauamänge, sealhulgas reaalajas diileri versioonid. Lisaks tavalistele lauamängudele nagu rulett, baccarat, blackjack ja pokker, on nad välja töötanud ka oma eksklusiivsed mängud nagu Vegas Three-card Rummy, Three Wheeler ja väga populaarne Dragon Tiger.
Rulett