EASIT ruletiga mängud

Loe

Näita kõiki artikleid

Mis teeb EASIT kasiinomängud eriliseks?

EASIT mänge, mis kuuluvad SYNOT emaettevõttele, iseloomustab peamiselt nende keerukas 3D-graafika ja lihtne mänguviis. Tänu nendele aspektidele on nende mängud mängijate seas nõutud ja populaarsed. Neid mängides, tunnete nagu oleksite päris kasiinos.

Millistes Eesti online kasiinodes on EASIT mängud?

Saate mängida nende mänge kasiinodes, näiteks:

Milliseid ruletimänge selle pakkuja valikus on?

EASIT tootja valikust leiate pea tosin rulettimängu. Kõik ruletimängud järgivad Euroopa reegleid, mis tähendab, et neid mängitakse ühe nulliga. Ruletimängude hulgast leiad sellised kuulsad mängud nagu Roulette Ultimate või Roulette Diamonds. Kui teile meeldib adrenaliin ja kõrgemad panused, siis nendest mängudest on ka VIP versioonid. Osades kasiinodes saate isegi mängida Multi ruletti, kus saate nautida multiplayer režiimi ja seeläbi mängida ühes lauas mitme mängijaga.

Kas need online ruletid on ka mobiilis sadaval?

EASIT arendajad on vägagi teadlikud, et üha enam mängijaid eelistab nautida kasiinomänge mobiiltelefonis. Seega on kõik nende ruletimängud mobiilisõbralikud, niisiis saate nautida suurepärast mängukogemust igal ajal, igal pool.

Milliseid panuseid sellest võib leida? Kas need sisaldavad täiustatud funktsioone ja statistikat?

EASIT ruletimängudega leidub midagi igale mängijale- nii uustulnukatele kui ka kogenud mängijatele. Põhirežiimis saate teha kõiki kõige levinumaid panuseid, see tähendab sise- ja välispanuseid. Edasijõudnumate mängijate jaoks on EASIT rulettidel ka niinimetatud Ekspertrežiimi, mis aktiveerides annab teile võimaluse teha edasijõudnud panuseid nagu Punased ja Mustad poolitused, Finale en Plein, Finale või Orphelin Plein. EASIT ruletis ei puudu statistikad. Need ei ole väga nüansirikkad, kuid mängudes saate vaadata keerutatud numbrite statistikat, nende õnnestumise määra või kategooriate endi osakaalu.

Kas EASIT pakub ka teist tüüpi kasiino lauamänge?

Jah, EASIT spetsialiseerub kasiino lauamängudele ja online kraapekaartidele. Saate mängida nende kvaliteetseid kaardimänge nagu blackjack ja pokker. Seda tüüpi lauamängud vastavad samuti kõrgetele kvaliteedistandarditele, niisiis kui otsustate neid proovida, on teil palju, mida oodata.
Rulett