Piljardirulett

Piljardirulett

Ruletti saab kombineerida praktiliselt iga mänguga ja tänu selle erakordsele varieeritavusele on tulemused peaaegu alati huvitavad. Pinball rulett on kindlasti üks kõige huvitavamaid tulemusi.

Piljardirulett on mäng, mis põhineb klassikalisel ruletil, mida on kombineeritud populaarse pinball`iga, kus võimalikus võidud on algusest peale fikseeritud. Eesmärk on ära arvata, millisel ruleti numbril pall lõpuks peatub. Selle asemel, et toetuda ruletiratta keerutamisele, oleneb siin lõpptulemus sellest, kuidas pall läbib pinballi mängu ala. Mängijad saavad kasu kõigist klassikalise ruleti ennustustest.

Selles mängus hüppab pall ringi ja põrkub individuaalsetelt pulkadelt kuni jääb liikudel välja alumises osas ühele numbrile seisma. Number, millel pall seisma jääb määratleb, kas võitsite või kaotasite ennustuse.

Share on

Proovige kätt järgmistes tasuta ruletimängudes

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise. Nõustun