Ruletisüsteemid, mängustrateegiad ja näpunäited mängimiseks

Ruletisüsteemid, mängustrateegiad ja näpunäited mängimiseks

Pole saladus, et paljud mängijad mõtlevad automaatselt ruletile, kui kuulevad sõna kasiino. See on kasiinomängude kuninganna, keda imetlevad miljonid mängijad üle maailma. Seda 18. sajandil alguse saanud mängu saab mängida igas kvaliteetses tavakasiinos, kuid online versioon muutub järjest populaarsemaks.

Kuidas ruletti mängida

Rulett on mängijate seas kahel põhjusel populaarne, nii kõrgema tagasimakse, kui ka reeglite lihtsuse tõttu. Ennekõike annab tagasimakse mängijatele parema võiduvõimaluse, mistõttu proovivad paljud neist mängimise abistamiseks ka erinevaid ruletisüsteeme. Need on mängusüsteemid, mis juhivad panuseid järjestikustes voorudes, mille lõpuks peaksid mängijad saavutama võidu. Kuigi, olgem ausad, ükski strateegia ei saa teile hasartmänguvõitu tagada ning pikas perspektiivis pole võimalik kasiinot võita. Ruletisüsteemid pärinevad Prantsusmaalt, need on tõenäosuspõhised ja juhivad summat, mille panustate samale võimalusele.

Online ruletimängusüsteemid

Tänapäeval on kasutusel mitu tosinat ruletisüsteemi. Vanim ruletisüsteem on tõenäoliselt Fibonacci strateegia, mis järgib Itaalia matemaatiku Leonardo Pisano Fibonacci numbriseeriat.

Enim kasutatavate ruletisüsteemide seas on Martingale süsteem, mis on küll väga populaarne, kuid samas väga riskantne. Süsteemi põhimõte on panuseid kahekordistada pärast igat mittevõitvat keerutust ning selles süsteemis tehakse panuseid võidutõenäosusega 50:50 (nt panus värvile, paarile/paaritule...).

Järgmine tuntud ruletisüsteem on Labouchere süsteem. Seda süsteemi kasutatakse nii, et mängija kirjutab üles suvalise pika numbrijada ja panus värvi kohta määratakse selle numbrijada esimese ja viimase numbri summa järgi. Pärast võitu tuleb esimene ja viimane number järjestusest maha tõmmata ning sama süsteem jätkub. Pärast panuse kaotamist lisatakse kaotatud summa numbrijada lõppu.

Lõpetuseks mainime ka teisi tuntud ruletistrateegiaid nagu D'Alembert, Paroli või Shan'i süsteem. Kui soovite ruletisüsteemide kohta võimalikult palju teada saada, olete jõudnud õigesse kohta, sest me püüame neid süsteeme sellel lehel põhjalikumalt käsitleda.

Teadke enne kasutamist süsteemide riske

Kui olete algaja ruletimängija, siis tutvuge eelnevalt ruletireeglitega, samuti soovitame teil vaadata erinevaid ruleti versioone ja nende erinevusi, et näha milline neist teile kõige paremini sobib. Kui otsustate mängusüsteemi kasutada, peaksite selle kõigepealt endale hästi selgeks tegema ning selle riske hindama. Soovime teile edu, olenemata sellest, kas kasutate mängustrateegiat või mitte.

Rulett